O firmie

Dlaczego Merlion?

W Merlion wiemy, że ujednolicona komunikacja jest kluczem do sukcesu Twojej firmy, a optymalna integracja urządzeń biurowych usprawnia pracę, a co za tym idzie, przynosi wyniki finansowe. W naszym rozwiązaniu dla przedsiębiorstw oraz Klientów Indywidualnych koncentrujemy się na podwyższeniu poziomu komunikacji poprzez zaawansowane audio i wideorozmowy oraz nowoczesne zarządzenia biurem.

Pięć powodów: Dlaczego z nami Twoje firma osiągnie sukces

1. Jesteśmy innowacyjni– zawsze o krok przed konkurencją. Jesteśmy pionierami w nowoczesnej komunikacji biznesowej. jako jedyni w Polsce dystrybuujemy terminal NAKAYO

2. Tworzymy produkt tylko dla Twojej firmy– doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że oferta dla biznesu powinna być spersonalizowana.

3. Jesteśmy nowocześni– nowoczesność oznacza dla nas prostotę i przejrzystość. Chcemy, aby nasz produkt pomógł Twojej firmie w szybki i prosty sposób wejść na wyższy poziom komunikacji zarówno między pracownikami jak i Klientami.

4. Nastawieni na zysk– traktujemy Twoją firmę jako partnera biznesowego, rozumiemy, że jej podstawowym celem jest zysk i sukces- RAZEM JE OSIĄGNIEMY!

5. Oferujemy kompletne rozwiązanie– w Merlion Sp. z o.o. powtarzamy, że czas to pieniądz! Każdy kto posiada własną firmę doskonale o tym wie. Właśnie dlatego oferujemy holistyczną obsługę, która oszczędzi Ci poszukiwań, abyś swój czas inwestował tylko w swoją działalność.

Jaka jest nasza misja?

Jako jedyni w Polsce dystrybuujemy terminal NAKAYO produkowany przez japońską firmę NAKAYO Telecomunications Inc. która jest naszym oficjalnym partnerem biznesowym. Te innowacyjne urządzenie jest absolutną nowością na rodzimym rynku, a co za tym idzie, możliwością wyprzedzenia konkurencji. Naszą misją jest podniesienie poziomu komunikacji oraz wzrost efektywności pracy w nowoczesnym przedsiębiorstwie.

Nasze cele:

  • nieograniczona komunikacja w Twojej firmie, za pośrednictwem terminala NAKAYO będzie w ciągłym kontakcie ze swoimi pracownikami, nawet w oddalonych placówkach firmy
  • każdy pracownik będzie na wyciągnięcie ręki, konsultacja z ekspertem, rozmowa kwalifikacyjna czy narada działu bez konieczności wyjazdów służbowych, za pomocą prostego dotknięcia ekranu
  • dostarczenie nowoczesnego narzędzia do biznesu, które znacząco podnosi komfort pracy, oraz działa na rzecz wizerunku Twojej firmy